Nagrobki:

"Sukces i dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy zaangażowaniu całej rodziny"
Gran Marmi poleca usługi
firmy Zielke

Grobowce i pieczary

Grobowce i pieczary

Dla klientów wymagających, chcących zapewnić wspólne miejsce wiecznego spoczynku dla całej rodziny, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Grobowce:

Grobowce, w odróżnieniu od nagrobków, są murowane od wewnątrz. Od zewnątrz, konstrukcja przypomina nagrobek. Płyta wierzchnia w oferowanych przez naszą firmę grobowcach wyciągnięta jest od podłoża w górę na wysokość około 20 cm. Grobowiec w przeciwieństwie do nagrobka pozwala przy pochówku kolejnego ciała, zdjąć tylko wierzchnią płytę bez konieczności demontażu całej konstrukcji. Szeroki wachlarz kształtów, wysoka jakość granitu, pozwala nam zdobywać zaufanie klientów o bardziej wyszukanych gustach.

Pieczary:

Przeznaczone są dla pochówku całych rodzin. Podobnie jak grobowce, w celu pochówku należy zdemontować tylko płytę wierzchnią. Pieczary różnią się od grobowców tym, że montowane są równo z powierzchnią ziemi. Są zbudowane z murowanej konstrukcji, która ukryta jest dla naszych oczu, dlatego też widoczna jest tylko płyta wierzchnia. Podobnie jak przy pozostałych produktach, oferujemy płyty wykonane z granitu pochodzącego z różnych części świata. Kolor płyty uzależniony jest od kraju pochodzenia surowca.

Pliki do pobrania

Pieczara Aurora typ: jpg 4.80 MB
Grobowiec Kuru Grey typ: jpg 5.67 MB
Grobowiec Impala typ: jpg 7.17 MB
‹ POWRÓT