Strona główna » Usługi

Nasza firma oferuje usługę obróbki kamienia stosowanego w budownictwie, dekoratorstwie wnętrz oraz kamieniarstwie nagrobkowym. Wycinanie, profilowanie, polerowanie, wiercenie, frezowanie liter i płaskorzeźb w granicie, a także marmurze pozwala nam wykonywać wszystkie wzory produktów  na miejscu. Specjalizujemy się w produkcji blatów kuchennych, parapetów, schodów, kominków, nagrobków i grobowców.

Obróbkę kamienia wykonujemy na nowoczesnym i uniwersalnym centrum obróbczym CNC firmy Ravelii, która jest potentatem w produkcji tego typu maszyn oraz automatycznej, wielogłowicowej boczkarce firmy Comandulli. Cały proces obróbki jest zautomatyzowany, co pozwala nam wyeliminować błędy człowieka i przyśpieszyć produkcję pożądanych elementów. Proces wspomaga specjalistyczne oprogramowanie komputerowe CAD/CAM.

Nowoczesne maszyny umożliwiają nam wykonywać produkty szybko, co doceniają nasi klienci. Skontaktuj się z naszym ekspertem i przekonaj się jak szybko możesz otrzymać interesujący Cię produkt.

Rodzaje usług Gran Marmi