Strona główna » O firmie

O Firmie

Zajmujemy się obróbką granitu. Produkujemy nagrobki, grobowce. W ofercie ciekawe wzory, niskie ceny.

Solidność i jakość, te dwie cechy przyświecają nam w codziennej realizacji życzeń naszych klientów, którzy ufają nam już przeszło ćwierć wieku. Nasza firma powstała w 1982 roku jako jednoosobowa firma prywatna. Zajmujemy się wszechstronną obróbką kamienia naturalnego: granitu, marmuru i piaskowca. Przez te wszystkie lata wyspecjalizowaliśmy się w produkcji nagrobków, grobowców, pieczar. Do ich wyrobu używamy granitu sprowadzanego z całego świata: Włoch, Brazylii, Indii, RPA, Szwecji, a także Polski. Udało nam się skompletować zespół bez którego wkładu, obecne wyniki firmy nie byłyby możliwe. Do współpracy zaprosiliśmy także artystę, który wykonuje akcesoria ozdobne oraz rzeźby nagrobkowe. Dzięki temu nasze nagrobki i pozostałe wyroby ozdobne są niepowtarzalne i wyróżniają się spośród wyrobów oferowanych na rynku.

Wraz z rozwojem naszego zakładu, rozszerzała się także nasza oferta. Przed kilkoma laty rozpoczęliśmy produkcję elementów wykorzystywanych przez branżę budowlaną. Blaty, schody, kominki, brodziki, elewacje, umywalki, posadzki, te oraz wiele innych produktów budowlanych marki "Zielke" dostępnych w naszej ofercie zdobywa zaufanie nowych klientów.

Tym co nas wyróżnia od konkurencji to samowystarczalność. To właśnie w naszej firmie, klient może zauważyć cały proces produkcji, dowiadując się jednocześnie jak wyglądają poszczególne jego etapy. Proces przygotowania produktu rozpoczyna się od wyboru i zamówienia do naszego zakładu wysokiej klasy surowca w postaci bloków granitowych. Sami produkujemy i polerujemy płyty. Nasi specjaliści dbają o to aby proces obróbki surowca przebiegał bez zakłóceń, gdyż ważne jest aby każdy element nagrobka wykonany był według najwyższych standardów. Samowystarczalność pozwala nam spełniać życzenia klientów w najkrótszym możliwym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.