Usługi:

"Sukces i dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy zaangażowaniu całej rodziny"
Gran Marmi poleca usługi
firmy Zielke

Usługi

Nasza firma oferuje usługę obróbki kamienia stosowanego w budownictwie, dekoratorstwie wnętrz oraz kamieniarstwie nagrobkowym. Wycinanie, profilowanie, polerowanie, wiercenie, frezowanie liter i płaskorzeźb w granicie, a także marmurze pozwala nam wykonywać wszystkie wzory produktów  na miejscu. Specjalizujemy się w produkcji blatów kuchennych, parapetów, schodów, kominków, nagrobków i grobowców.

Obróbkę kamienia wykonujemy na nowoczesnym i uniwersalnym centrum obróbczym CNC firmy Ravelii, która jest potentatem w produkcji tego typu maszyn oraz automatycznej, wielogłowicowej boczkarce firmy Comandulli. Cały proces obróbki jest zautomatyzowany, co pozwala nam wyeliminować błędy człowieka i przyśpieszyć produkcję pożądanych elementów. Proces wspomaga specjalistyczne oprogramowanie komputerowe CAD/CAM.

Nowoczesne maszyny umożliwiają nam wykonywać produkty szybko, co doceniają nasi klienci. Skontaktuj się z naszym ekspertem i przekonaj się jak szybko możesz otrzymać interesujący Cię produkt.

CNC

CNC

Cnc Ravelli Teoarema XB

CZYTAJ WIĘCEJ
Cięcie wodą

Cięcie wodą

Waterjet Ravelli

CZYTAJ WIĘCEJ
Przecieranie trakiem

Przecieranie trakiem

Trak Simec GSX record

CZYTAJ WIĘCEJ